KONST / Litografier / Färglitografi 8557687
nr 855 7687
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), EA (konstnärens exemplar), IX/X, signerad, motivets mått: 25x35
Utrop:
1.200 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 20:59:23
150 kr
300 kr
300 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz